DLACZEGO FITNESS?

Możesz codziennie tracić formę i zyskiwać kilogramy…
a możesz też zyskiwać formę i tracić kilogramy.
Wybór należy do Ciebie.

Ponad połowa kobiet uważa, że wystarczy jeść zdrowiej i mniej aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Z naszego doświadczenia wiemy, że prowadzi to do zmniejszenia masy ciała kosztem przede wszystkim masy mięśniowej, a dopiero w drugiej kolejności kosztem tkanki tłuszczowej. Spójrz na obrazek obok i zauważ, że waga nie zawsze jest dobrym wyznacznikiem Twojego postępu.

Receptą na sukces jest połączenie racjonalnego odżywiania z aktywnością fizyczną. Trening nada Twojemu ciału jędrności i kształtów, dieta pozwoli odsłonić efekty Twojej ciężkiej pracy.

PROBLEMY KTÓRE NAPOTYKASZ

Wiemy, że wymienione niżej problemy są prawdziwe i często wydają się być nie do przeskoczenia. Jednak my spotykamy się z nimi na co dzień i co najlepsze, udało nam się znaleźć skuteczne rozwiązania.


Nie wiem jak zacząć ćwiczyć

Szybko tracę zapał

Brakuje mi czasu w ciągu dnia

Jestem zmęczona

Nie mam z kim zostawić dzieci

Wstydzę się tego jak wyglądam


Jeśli, któryś z wymienionych problemów jest Ci bliski, możemy Ci pomóc.

ROZWIĄZANIANie wiem jak zacząć ćwiczyć

Każda osoba na sali fitness kiedyś była tu pierwszy raz. Nawet jeśli teraz jest zaawansowana, doskonale pamięta jak czuła się na Twoim miejscu. Uczestniczki zajęć fitness tworzą społeczność, która wzajemnie się wspiera i chętnie pomoże Ci przetrwać ten najtrudniejszy okres. Zawsze możesz liczyć także na wsparcie instruktorki.


Szybko tracę zapał

Zgodzisz się, że najłatwiej jest opuścić trening, kiedy nikt poza Tobą o nim nie wie. Co innego, kiedy na Twoją obecność czekają koleżanki i instruktorka. Wykorzystaj siłę grupy i wyrób w sobie nawyk regularnych ćwiczeń.


Brakuje mi czasu w ciągu dnia

Jeśli nie zaplanujesz konkretnej godziny treningu, to faktycznie zawsze znajdzie się coś ważniejszego do zrobienia. Ustal terminy zarezerwowane pod aktywność fizyczną, a zobaczysz, że zawsze znajdziesz tą godzinę w ciągu dnia.


Jestem zmęczona

Tym bardziej musisz zacząć ćwiczyć! Osoby regularnie trenujące mają więcej energii w ciągu dnia i dużo szybciej się regenerują. Odkryj w sobie pokłady nieograniczonej energii.


Nie mam z kim zostawić dzieci

To właśnie dzieci powinny być Twoim największym motywatorem. To dla nich chcesz żyć zdrowo, długo i szczęśliwie, prawda?


Wstydzę się tego jak wyglądam

To bariera, która siedzi tylko w Twojej głowie. My pochwalamy każdy przejaw aktywności. Im więcej pracy przed Tobą, tym bardziej nam imponujesz, że odważyłaś się zacząć.
KTO NAJBARDZIEJ SKORZYSTA UCZĘSZCZAJĄC NA ZAJĘCIA FITNESS?

Zajęcia Fitness są skierowane do kobiet, które chciałyby poprawić swoją figurę, a tym samym stać się bardziej atrakcyjne w oczach swoich i innych. Dzięki temu, takie osoby stają się również bardziej pewne siebie i towarzyskie. To z kolei przekłada się na poprawę jakości życia, lepsze samopoczucie i więcej energii. Zyskuje na tym zarówno ich zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.

Być może zastanawiasz się, czy dasz radę wykorzystać na maxa to co oferujemy. Poznaj opinie naszych klientek, które na początku też miały takie wątpliwości, a finalnie są bardzo zadowolone.


„Na zajęcia fitness przychodzę od kwietnia. Na początku było ciężko ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez treningów. Są bardzo wymagające ale efekty są tego warte. 10 kg mniej i kondycja 10 razy lepsza. Grupa w której ćwiczymy jest zgrana. Motywujemy się nawzajem”
-Kinga Steć

„Polecam zajęcia fitness, które są prowadzone profesjonalnie, w każdej chwili można liczyć na wsparcie, które mobilizuje do dalszej pracy nad sobą. Zajęcia są urozmaicone co pozwala na rozwijanie wszystkich partii ciała. „
-Izabela Kowalczyk

Dlaczego teraz jest najlepszy moment by zacząć to robić?

Podejmij słuszną decyzję, która zbliży Cię do upragnionej sylwetki. W naszej propozycji podaliśmy wiele korzyści, dla których warto skorzystać z naszych zajęć fitness. To właśnie najlepszy moment, aby wybrać swój własny powód, dla którego rozpoczniemy współpracę TERAZ
Zapisz mnie