Czym jest Trening Personalny?

Jest to kompleksowa usługa, dostosowana do Twoich możliwości, stylu życia, charakteru. Gwarancją bezpieczeństwa ćwiczeń i uniknięcia kontuzji. Motywacją do prowadzenia zdrowego trybu życia, trenowania, odżywiania, regeneracji. Inwestycją w siebie, Twoje zdrowie, wygląd, samopoczucie, pewność siebie. Sposobem na efektywne i trwałe osiągnięcie założonych celów.

Co zyskasz współpracując ze mną?

1. Indywidualnie dobrany plan treningowy, zadania do wykonywania w domu, które przyspieszą Twój progres, system odżywiania dopasowany do Twojego planu dnia.
2. Opiekuna, który stale będzie monitorował Twoją metamorfozę. Współpracujemy nie tylko na treningach, ale 24/7.
3. Motywatora, który pochwali Cię na dobrze wykonaną pracę i da kopa w tyłek, kiedy zaczniesz się obijać.
4. Zdrowe nawyki, które pozostaną z Tobą na zawsze.
5. Największą efektywność ćwiczeń

Kto skorzysta na współpracy ze mną?

Osoby, które chcą :
– zrzucić zbędne kilogramy
– zwiększyć masę mięśniową
– poprawić kondycję i sprawność
– pozbyć się bólu pleców i stawów
– cieszyć się zdrowiem i energią każdego dnia

TRENER PERSONALNY

ADRIAN BŁOŃSKI

Nazywam się Adrian Błoński i jestem profesjonalnym Trenerem Personalnym. Tematem treningu siłowego zacząłem interesować się 8 lat temu, kiedy byłem piłkarzem MKS Podlasie. Chciałem poprawić moją sprawność fizyczną, tak aby wyróżniać się nią na boisku. Czytając setki stron książek, artykułów i forów zrozumiałem, że wiążę swoją przyszłość z zawodem Trenera Personalnego. Z tego powodu wybrałem kierunek Sport na studiach w Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. W trakcie studiów nie wystarczało mi to, czego wymagała od nas podstawa programowa, dlatego w międzyczasie kończyłem kolejne kursy z zakresu metodyki treningu, dietetyki oraz podstaw fizjoterapii. To ostatecznie zaprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Otworzyłem Studio Treningu Personalnego, aby moi podopieczni mogli pracować w maksymalnie komfortowych warunkach, na najwyższej jakości sprzęcie, bez kolejek, w atmosferze zaufania, gdzie nikt z zewnątrz nie będzie na nich patrzył, oceniał i podsłuchiwał rozmów. Praca z ludźmi nauczyła mnie, że co człowiek to inna historia, dlatego stale rozwijam swój warsztat trenerski. Staram się na bieżąco reagować na przeszkody, które moi podopieczni napotykają na swojej drodze. Dzięki mojemu doświadczeniu, pokazuję jakich błędów unikać, aby nie marnować czasu. Robię to po to, aby pokazać im, że istnieje inny świat, że można żyć bez bólu, w pełni sprawności, spędzając czas wolny z bliskimi, a nie w kolejkach do lekarza. Kładę nacisk na zmianę myślenia, negatywnych przekonań co do treningu i stylu życia, tak aby proces ich przemiany był dla nich interesującym wyzwaniem, a nie życiem pełnym wyrzeczeń. Chcę być dla nich wsparciem i pokazać im, że jest na świecie chociaż jedna osoba, która jest z nich cholernie dumna. Dziękuję, że dotarłeś do końca mojego opisu. Jeśli czujesz, że mogę Ci pomóc lub komuś z Twoich bliskich, zapraszam do kontaktu.


Zostaw kontakt do Ciebie

Zadzwonię do Ciebie niezwłocznie po otrzymaniu Twojego zgłoszenia. Odpowiem na Twoje pytania i zaproszę Cię na bezpłatną konsultację.


Moja edukacja

2012 – Kurs Trener Personalny
2013-2016 – Licencjat na kierunku Sport, AWF Biała Podlaska
2014 – Kurs Dietetyka i Suplementacja poziom 1
2014 – Kurs Dietetyka i Suplementacja poziom 2
2015 – Kurs Dietetyka i Suplementacja poziom 3
2015 – Kurs Dietetyka i Suplementacja poziom 4
2015 – Kurs Dietetyka kliniczna w Sporcie
2015 – Kurs Trening Funkcjonalny
2016 – Kurs Akupunktura i Suche Igłowanie
2016 – Kurs Ocena Funkcjonalna FMS
2016 – specjalizacja na studiach – Piłka Nożna
2016 – specjalizacja na studniach – Trener Przygotowania Motorycznego
2017 – Kurs Trening Atletyczny/Trener Przygotowania Motorycznego
2018 – Kurs Metodyka Treningu 1
2018 – Kurs Metodyka Treningu 2
2019 – Kurs Metodyka Treningu Kettlebell

Moja oferta:

Proponuję Ci stałą współpracę z treningami 2, 3 lub 4 razy w tygodniu. W jej skład wchodzą treningi personalne, podczas których realizujemy opracowany specjalnie dla Ciebie plan treningowy. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć osiągane rezultaty, warto abyś poświęcił kilka minut dziennie popracował nad swoją mobilnością. Otrzymasz więc ode mnie konkretne zadania do wykonania, a jeśli zabraknie Ci motywacji aby ruszyć się z kanapy, zadzwonię do Ciebie lub napiszę by dowiedzieć się jak Ci idzie. Domyślam się, że wiesz o tym, że efekty sylwetkowe zależą w bardzo dużym stopniu od Twojej diety. Pomogę Ci zmienić Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, a jeśli będzie taka potrzeba to rozpiszę Ci konkretnie co, ile i kiedy masz jeść. Nasze starania mogą jednak nie przynieść skutku, jeśli nie będziesz się odpowiednio regenerować. Podpowiem Ci więc, co możesz zrobić, aby mieć więcej energii. Czy przychodzi Ci do głowy, coś jeszcze co mógłbym dla Ciebie zrobić? Umów się ze mną na konsultację a postaram się dopasować moją ofertę idealnie do Ciebie.

Zostaw kontakt do Ciebie

Zadzwonię do Ciebie niezwłocznie po otrzymaniu Twojego zgłoszenia. Odpowiem na Twoje pytania i zaproszę Cię na bezpłatną konsultację.